Po pozitívnom ohlase z minulého roku pre Vás chystáme 2. ročník Dňa Aktívneho psa, ktorý sa uskutoční na Medzinárodný deň psov v sobotu 26. 8. opäť na Strednej priemyselnej škole v Novom Meste nad Váhom

Ako aj minulý rok, aj tento na Vás čaká niekoľko stanovísk s hrami pre majiteľov a psíkov a informačný stánok výživy a dietetiky psov.

Pre divákov opäť pripravujeme ukážky Hasičského a Kynologického záchranného zboru, psích športov Agility a Nosework, šikovných psíci z psej školy Aktívny pes Vám predvedú niečo zo Základnej poslušnosti a psích trikov a aj Váš psík môže byť súčasťou ukážky Hersenwerku ;-)

Detičky si môžu niečo pekné nechať zadarmo namaľovať na tvár a tiež si budete môcť niečo kúpiť v stánku s občerstvením. Pre vášho psíka si budete môcť niečo pekné alebo chutné vybrať v niektorom z predajných stánkov

Aj na neregistrovaných psíkov bude čakať stanovisko s hlavolamami pre psíkov, kde si aj Váš psík môže vyčuchať peknú cenu :-)

Tento rok bude počet psíkov v súťažiach limitovaný, takže neváhajte a prihláste seba a svojho psíka do súťaží čo najskôr.

A samozrejme opäť bude možnosť predstaviť svojho psíka v rámci Medzinárodného dňa psov, za čo ho odmeníme malou chutnou pozornosťou.

Verím, že nám výjde krásne počasie a všetci súťažiaci aj návštevníci si spolu s nami tento deň užijú a zabavia sa, pretože to je hlavným účelom Dňa Aktívneho psa :-)

Video z minulého roka:

Za priestor, kde sa uskutoční ďalší ročník podujatia Deň Aktívneho psa - teda ihrisko na Strednej priemyselnej škole v Novom Meste nad Váhom veľmi pekne ďakujem vedeniu školy, ktoré mi druhý rok vyšlo v ústrety, veľmi si to vážim a mám z toho obrovskú radosť.

SPŠ, Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto n/V.Hlavný sponzor: firma Plaček Premium - maloobchodná sieť chovateľských potrieb SuperZOO, ktorá ponúka široké portfólio kvalitných potrieb pre psov, mačky, hlodavce, rybičky, vtáky aj teraristiku. Môžete zavítať buď na niektorú z kamenných predajní alebo na eshop www.superzoo.sk a určite si už niečo pre Vaše zvieratko vyberiete ;-)

2. sponzor: eshop PUDLÍČEK, ktorý vznikol v roku 2017 ako malý rodinný eshop a postupom času sa vypracoval na jeden z väčších slovenských eshopov, no aj napriek tomu stále funguje v rodinnom duchu. Prvoradá je pre neho spokojnosť zákazníka, najmä toho štvornohého. Názov PUDLÍČEK už teda nie je len názov, ale aj značka kvality, poctivosti a najmä lásky k povolaniu. Eshop ponúka oblečenie, hračky, pamlsky, kozmetiku, obojky a rôzne iné doplnky pre psíkov. Za pamlsky a lízacie podložky veľmi pekne ďakujem www.pudlicek.sk

3. sponzor: zľavové poukazy na nákup nám poskytol eshop www.piskacipotvurky.cz - ide o malú firmu, kde je hlavná pohoda a radosť z krásnej a poctivej práce. Vyrábajú rôzne druhy ozaj úžasných hračiek, z ktorých problém si vybrať a ktoré naozaj dokážu vyvolať v našich havkáčoch a aj v nás závislosť, lebo proste sú úžasné :-)

4. sponzorom je Laret - výroba domácich pečených pamlskov pre psíkov z kvalitných potravín bez zbytočne pridaných farbív a umelých prísad. Pamlsky sú nabité rôznymi vitamínmi, ktoré psíkom len prispejú k správnemu fungovaniu organizmu :-) Nielenže nám chystajú sponzorské balíčky, ale na našom podujatí si môžete nakúpiť priamo v ich stánku.

5. sponzorom je firma www.doglife.sk, ktorá na slovenský trh distribuuje granule a krmivá pre psov a mačky. Nám darovala vzorky za studena lisovaných granúl a pamlskov od českej značky Yoggies, taktiež dve 1,2kg balenia tohto krmiva s probiotikami bez zbytočnej chémie, obilia a konzervantov.  www.yoggies.sk 

Ako 6. sponzora by som rada predstavila Lucku Perdekovú a jej IVJU, ktoré nám do súťaží darovalo ............ Lucka okrem misiek vyrába aj hračky, vodítka, stopovačky, spacie vaky, vankúše a ďalšie doplnky pre psíkov a mačičky, ktoré nájdete u nej na stránke, určite stojí za to, si ju pozrieť :-)

Z celého srdca ďakujeme www.ivju.sk za úžasné ceny :-)

7. sponzorom je Zverymax - chovateľské a rybárske potreby, ktorý ponúka široký sortiment krmív a príslušenstva pre Vaše domáce zvieratko. Viac na www.zverymax.sk

S láskou ku zvieratám :-)

8. sponzorom sú Handmade by EVAS, ktoré sa venujú výrobe módnych doplnkov pre psíkov a ich majiteľov a víťazom súťaží darujú zľavové  poukážky na výrobky z bavlnenej látky podľa vlastného výberu.

Ľudia v Dogttone milujú farebnosť a na základe toho vytvárajú aj rôzne produkty pre psíkov ;-) Nájdete u nich rôzne hračky, vodítka pre psíkov ale aj šperky určené pre ľudí.

Ich stánok môžete nájsť aj na našom podujatí a vybrať si niečo farebné aj pre svojho psíka ;-)

Za chutné mlsky, ktoré si budete môcť nájsť v štartovacích balíčkoch ďakujeme Renči z Dobroty od Renáty, ktorá ich poctivo vysušila pre Vašich havkáčov .

V ponuke má rôzne druhy sušeného mäsa či vnútorností bez akýchkoľvek pridaných látok či konzervantov a aktuálnu ponuku vždy nájdete na jej stránke Dobroty od Renáty ;-)

Aj firma Pučálka s.r.o. nám prispela vzorkami vlastného holistického krmiva Marp, ktoré v roku 2012 uviedli na trh. V tejto privátnej značke využili svoje skúsenosti z oblasti distribúcie a výživy a vytvorili receptúry presne podľa svojich požiadaviek - teda krmivá, ktoré sú zamerané na maximálnu funkčnosť. V rámci krmiva Marp ponúkajú niekoľko radov granúl, konzerv a pamlskov pre psy a mačky.  www.krmiva-pucalka.cz

O fotodokumentáciu z podujatia sa postará mladá talentovaná fotografka Lea Málková - Elysian photo, ktorú nájdete na FB alebo na instagrame ;-)

Na podujatí Vám opäť predvedú ukážky zásahu hasiči z Dobrovoľného hasičského zboru Čachtice.

Taktiež sa môžete tešiť na ukážky Kynologického záchranného zboru Slovenskej republiky do ktorých budú zapojení aj deti či diváci.

3 zľavové poukážky nám poskytol začínajúci eshop www.rukaprepsy.sk, ktorého majiteľka sa rozhodla vytvoriť miesto, kde nájdete produkty od dodávateľov, ktorým naozaj záleží na zdraví zvierat, spôsobe výroby a aby mala čo najmenší dopad na životné prostredie takže používajú len reczklovateľné materiály a z každej objednávky posielajú 3 percentá na pomoc útulkom. 

Na podujatí nájdete aj stánok TraumaPet, ktorý ponúka prípravky na starostlivosť o domáce zvieratá pri problémoch s ušami, očami, zubami, kožou a srsťou s jedinečnou účinnou látkou Nanocomplex (R) s koloidným striebrom, ktoré patrí medzi vzácne kovy s antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami.

 www.traumapet.sk 

Eshop Nivadog.eu so skutočne kvalitnými krmivami pre psíkov, kde každý jeden produkt vyberajú do ponuky na základe jeho zloženia a skutočnej vhodnosti a bezpečnosti pre psíkov. Individuálny prístup a poradenstvo pri výbere krmiva pre rôzne skupiny psíkov vrátane alergikov ju tu samozrejmosťou. V ponuke nájdete najmä krmivá a maškrty, no tiež prírodné výživové doplnky a základné chovateľské potreby.    www.nivadog.eu

Zľavové poukazy pre všetkých registrovaných účastníkov a zľavu na nákup setu obojku s vodítkom pre 1. miesto v každej súťaži venoval internetový eshop www.pestore.cz, ktorý je venovaný psím miláčikom, pre ktorých si môžete vybrať z ich vlastnej ponuky pomôcok a potrieb, ktoré sú praktické pre bežný život so psami tak aj pre ich tréning.

Woofpack.sk je slovenská značka, ktorá prináša rôzne dizajny obojkov, vodítok, bandán a ďalších doplnkov, ktoré dokonale podčiarknu charakter Vášho psieho miláčika a ktoré sa navrhujú a vyrábajú priamo na Slovensku. Eshop www.woofpack.sk sa snaží všetkým výrobkom dodať originalitu a punc kvality.

Pre víťazov súťaží (1.-3. miesta) čakajú aj tento rok takéto krásne kokardy od Království kokard :-)

Prihlasovanie bude spustené už dnes večer a keďže je počet limitovaný, nenechávajte si to na poslednú chvíľu.

www.zmalehoudoli.cz/kokardy.php