STRÁŽENIE DOMÁCICH MILÁČIKOV

Ak cestujete na dovolenku, idete na liečenie alebo jednoducho hľadáte niekoho, kto sa o vášho domáceho miláčika (alebo miláčikov) v čase Vašej neprítomnosti postará - sme tu pre Vás.

Ponúkame ubytovanie iba pre vnútorných a bytových psíkov, pretože u nás nenájdete žiadne koterce ani psíkov nenechávame bez dozoru vonku ani nikde inde. Staráme sa o nich takmer 24 hodín denne a venujeme sa im maximálne ako sú zvyknutí z domu, pretože naraz neprijímame viac ako 1, maximálne 2 psíkov.

Pred odovzdaním zvieratka uprednostňujeme osobnú návštevu (kľudne aj viac), aby sa Váš miláčik s nami aj prostredím zoznámil a vy aby ste si urobili vlastný úsudok kam a komu ho zverujete.

Nám zverenému zvieratku venujeme všetku starostlivosť a opateru. V prípade potreby ho vezmeme k veterinárnemu lekárovi, samozrejme po odkonzultovaní s Vami, počas celej doby sme totiž k dispozícii na telefóne.

Pred prevzatím zvieratka vyžadujeme vypísanie dokumentov a potvrdení, okrem iného aj o jeho zdravotnom stave, prebiehajúcej liečbe atď.

O všetkých našich zverencov sa staráme s láskou, snažíme sa im čo najviac uľahčiť strádanie a dať im čo najviac domova ako sa len v cudzom prostredí dá <3